top
menu menu menu menu menu menu menu
 
   
 
     Nasza oferta obejmuje wyłącznie luksusowe limuzyny, które ze względu na niewielką liczbę egzemplarzy i bardzo wysoką cenę były skierowane do wąskiego grona odbiorców, a tym samym zwykło się je zaliczać do elity motoryzacyjnej.

    Flota naszych samochodów jest mała lecz rosnąca, ale pasja z jaką ją tworzymy - wielka. Nie chcemy być najwięksi lecz najlepsi stąd też jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełniają najwyższe standardy oraz wszystkie Państwa oczekiwania.

    Ceremonie ślubne, celebracje przedślubne, rocznice i bale to jedyne w życiu niepowtarzalne okazje. Takie wyjątkowe chwile wymagają specjalnej stylowej oprawy dzięki, której mogą stać się jeszcze bardziej niezwykłe. Ze względu na swoja doskonałą prezencję nasze limuzyny robią ogromne wrażenie wszędzie tam gdzie się pojawiają, przyciągają uwagę , wzbudzają ogólne poruszenie , dodają splendoru oraz klasycznej elegancji.

    To dlatego właśnie pomysł uświetnienia ceremonii związanej z rozpoczęciem nowej drogi życia jest zawsze doskonałym rozwiązaniem. Nasze limuzyny dodadzą blasku i uświetnią ten magiczny czas - sprawią, że te szczególne chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci.

 

 
Limuzyny do wynajęcia